Inloggen Home | Brochure aanvragen | Nieuwsbrief | Verzekeringen | Fotowedstrijd | Handig om te weten | Reisverhalen | Vacatures | Contact
Supervoordelige busreizen
 

5 dagen Berlijn - Najaarsaanbieding

Berlijn, de trotse hoofdstad van Duitsland, is natuurlijk wereldwijd bekend geworden door de val van de Muur. De stedelijke gebouwen worden afgewisseld met stadsparken, dierentuinen en winkelcentra. Berlijn is dan ook de stad van architectuur, cultuur en natuur. Momenteel is Berlijn één van de meest bezochte Europese steden en dat is natuurlijk niet voor niets!




Programma

DAG 1 Heenreis
Op de eerste dag vertrekt de touringcar vroeg in de ochtend, zodat we aan het eind van de middag in Berlijn arriveren. Via een mooie route rijden we naar het centrum van de stad. Hier heeft u korte tijd vrijaf voor een eerste indruk van de stad. Vervolgens rijden we naar het hotel.

DAG 2 Stadsrondrit en vrije tijd
Na het ontbijt vertrekken we naar het centrum van Berlijn. U kunt een stadsrondrit maken of het centrum op eigen gelegenheid verkennen. De stadsrondrit Berlijn is zeer voordelig bij te boeken. Een Nederlands sprekende gids vertelt u alles over Berlijn. U ziet de belangrijkste bezienswaardigheden zoals de Brandenburger Tor, Alexanderplatz, Checkpoint Charlie, de Gedächtniskirche, Unter den Linden en de Reichstag. Onderweg zullen er diverse stops gemaakt worden en krijgt u volop de
gelegenheid om foto’s te maken en rustig rond te kijken. In de middag kunt u een boottocht over de rivier de Spree maken. Bij voldoende deelname kunt u ’s avonds ter afsluiting een lichttour maken. Hierbij wordt ook de Fernsehturm aangedaan. Deze toren is 365 meter hoog! Op 200 meter hoogte bevindt zich het uitzichtplatform vanwaar u een schitterend uitzicht heeft op de stad.

DAG 3 Vrije tijd
Vandaag heeft u de hele dag vrij te besteden in Berlijn. De chauffeur brengt u naar het centrum van Berlijn. U kunt bijvoorbeeld gaan winkelen in het KaDeWe (Kaufhaus Des Westens), één van de prachtige musea bezoeken of genieten van de overige bezienswaardigheden die Berlijn rijk is.

DAG 4 Potsdam
Vandaag staat een bezoek aan de oude barokstad Potsdam op het programma. Hier kunt u schitterend wandelen door het prachtige park Sanssouci met de vele indrukwekkende paleizen en bouwwerken. Potsdam wordt ook wel gezien als het Versailles van Berlijn en is dus zeker een bezoek waard! De middag heeft u vrije tijd in Berlijn.

DAG 5 Terugreis
Nadat we de koffers hebben ingepakt, beginnen we aan de terugreis naar Nederland. Onderweg krijgt u de gelegenheid om iets te eten alvorens u weer met de bekende servicelijn huiswaarts gebracht wordt.

Inclusief

  • 4 overnachtingen in een 2-persoonskamer
  • 4 maal ontbijtbuffet
  • Brandstoftoeslag € 5,00
  • Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider
  • Vervoer per Tourist Class touringcar voorzien van airco en toilet

Exclusief

  • Overige verzorging
  • Afscheidsdiner
  • Entreegelden
  • Reserveringskosten
  • Calamiteitenfonds

Meer informatie

  • 1-persoonskamer toeslag € 80,-

In een aantal gevallen kunnen wij een reis vrijblijvend voor u in optie zetten. U heeft dan de tijd om even (kort) te overleggen met de medereiziger en voorkomt zo, dat de reis is volgeboekt. Indien u een optie wenst, kunt u dit telefonisch aanvragen op 0529-469667. Onze medewerkers kunnen u dan adviseren of een optie mogelijk is voor de gewenste reis en bespreekt met u de duur van de optie.

Opties - prijzen per persoon

  • Stadsrondrit o.l.v. een Nederlandstalige gids - € 7,50

Vertrek data

08-10-2012 - € 169,-
29-10-2012 - € 169,-
12-11-2012 - € 139,-
19-11-2012 - € 139,-
26-11-2012 - € 139,-

Opstapschema

Genoemde tijden zijn richttijden en kunnen wijzigen.
  AmersfoortNS Station, halte vakantiebussen04.30
  AmsterdamStadionplein/Olympisch Stadion05.30
  ApeldoornNS Station de Maten, de Voorwaarts07.40
  ArnhemRijnhal08.00
  AssenNS Station05.25
  BredaNS Station, halte vakantiebussen05.00
  Den BoschNS Station Oost06.30 ***
  Den HaagNS Centraal busplatform05.15 ***
  DordrechtP+R Weeskinderendijk06.10 ***
  EdeEde CineMec, Laan der Verenigde Naties 15007.40
  EindhovenNS Terrein, Parallelweg - Prof. Dorgelolaan.06.00 ***
  GorinchemNS Station06.40
  GroningenNS Station bushalte rondvaartboot04.00
  HoogeveenNS Station05.55
  MeppelNS Station06.25
  Nieuw-DijkRestaurant Juffrouw Tok08.30
  NieuwleusenKantoor Gebo Tours05.30
  NijmegenParkeerplaats Triavium (ijsbaan/congrescentrum)07.40
  OssNS Station, Spoorlaan07.05 ***
  RotterdamMetrostation Capelse Brug05.40 ***
  TielMotel Tiel (v.d. Valk)07.10
  TilburgKunstijsbaan Stappegoorweg05.30 ***
  UtrechtP+R parkeerterrein Muziektheater06.30
  ZwolleAchterzijde NS Station, P+R06.55

*** De servicelijn brengt u naar het verzamelpunt Nieuw-Dijk voor aanvang van de reis. We adviseren de reizigers van de reis Londen, Oxford en Cambridge en Brugge en de Vlaamse Kust op te stappen in Breda, Gorinchem of Tiel.

Boeken