Inloggen Home | Brochure aanvragen | Nieuwsbrief | Verzekeringen | Fotowedstrijd | Handig om te weten | Reisverhalen | Vacatures | Contact
Supervoordelige busreizen
 

5 dagen Canterbury Kent

Kent wordt ook wel “De tuin van Engeland” genoemd en niet voor niets! Het graafschap in Zuidoost-Engeland biedt u alle jaargetijden een prachtige natuur met vele tuinen, schilderachtige steden en indrukwekkende kastelen. Maak een stadswandeling in het middeleeuwse Canterbury met de prachtige kathedraal, beklim de toren in het beroemde Sissinghurst Castle voor een blik over de prachtige tuinen en ga terug in de tijd van Charles Dickens en de vroegere scheepsvaart in Chatham.

Veel vertrekdata in prijs verlaagd!


Programma

DAG 1 Heenreis

Vanaf ons verzamelpunt rijden we door België naar Calais in Frankrijk. Hier gaan we aan boord voor de korte overtocht naar Dover. Bij aankomst in Dover ziet u de prachtige witte krijtrotsen uit de zee omhoog rijzen. We rijden door naar ons hotel in Chatham. Bij aankomst wordt er een heerlijk diner geserveerd.

DAG 2 Turnbridge Wells en Sissinghurst
Na het ontbijtbuffet rijden we naar het historische kuuroord Tunbridge Wells. Koninklijke en adellijke families vestigden zich hier vanwege de minerale bronnen. In de middag zullen we een bezoek brengen aan de tuinen van Sissinghurst. Tijdens een reis door Kent mag een bezoek aan de beroemdste tuin natuurlijk niet ontbreken. De tuinen van Sissinghurst liggen bij de resten van het Elizabethaanse landhuis. Beroemd om z’n rozen en vele kleine tuinen waaronder de kruiden- en boerentuinen. Vanaf de toren, die gedeeltelijk open is voor publiek, hebt u een prachtig uitzicht over de verschillende tuinen. Aan het einde van de middag rijden we terug naar ons hotel, waar u kunt genieten van het diner.

DAG 3 Haven Chatham en Rochester
Na het ontbijt rijden we naar de havenplaats Chatham, waar we de historische dokken en werf bezoeken. De complete werf uit de 18e eeuw is één groot museum. Tot de interessante bezienswaardigheden behoren drie oorlogsschepen, diverse tentoonstellingen, een touwslagerij en een museum dat gewijd is aan de geschiedenis van de werf. Vervolgens rijden we naar de historische stad Rochester die schrijver Charles Dickens inspireerde in vele van zijn boeken. Zijn leven, werk en het tijdperk waarin hij leefde, worden belicht in de Dickens Discovery Room in het Guildhallmuseum. Op veel gebouwen in de stad vindt u gedenkplaten van de schrijver en in het museum ziet u de bekende figuren uit Oliver Twist en A Christmas Carol. Op loopafstand van het museum liggen het kasteel en de kathedraal van Rochester. In het historische shoppingcentrum Pantiles hebt u vrije tijd om te winkelen. Onderweg naar het hotel zien we bij de brouwerij in Paddockwood de traditionele “oasthouses”. De hop wordt hier gedroogd voor het Kentse bier. De kegelvormige schoorstenen en witte ‘neuzen’ vormen een markant silhouet in de omgeving. Veel van deze huisjes zijn tegenwoordig omgebouwd als woonhuis. Bij terugkomst in het hotel wordt een diner geserveerd.

DAG 4 Canterbury en Leeds Castle
In de ochtend rijden we naar de middeleeuwse stad Canterbury. Een lokale gids laat u te voet alle interessante bezienswaardigheden zien van Canterbury, waaronder de middeleeuwse steegjes met wevershuisjes van vroegere pelgrims, de historische King’s School en natuurlijk de beroemde kathedraal. In de middag brengen we een bezoek aan Leeds Castle. Prachtig gelegen op twee eilanden middenin een meer was dit een verblijfplaats voor de Engelse koninginnen. Het kasteel is mooi gerestaureerd en ingericht met stijlmeubelen, wandtapijten, schilderijen en andere huisraad. Een wandeling in het grote park met meren en watervallen is zeker de moeite waard.

DAG 5 Terugreis
Na het ontbijt verlaten we ons hotel en rijden we in de richting van Dover voor de bootovertocht naar Calais. Via Frankrijk en België rijden we naar Nederland, waar u de gelegenheid krijgt voor het afscheidsdiner. Aansluitend wordt u met onze servicelijn naar uw opstapplaats teruggebracht.

Inclusief

  • 4 overnachtingen in een 2-persoonskamer
  • 4 maal ontbijtbuffet en dinerbuffet (halfpension)
  • Stadswandeling Canterbury onder leiding van een gids
  • Overtocht per boot Calais - Dover v.v. (± 90 min) of via de Eurotunnel
  • Brandstoftoeslag € 5,00
  • Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider
  • Vervoer per Tourist Class touringcar voorzien van airco en toilet

Exclusief

  • Overige verzorging
  • Afscheidsdiner
  • Entreegelden
  • Reserveringskosten
  • Calamiteitenfonds

Meer informatie

  • Toeslag 1-persoonskamer € 100,-

In een aantal gevallen kunnen wij een reis vrijblijvend voor u in optie zetten. U heeft dan de tijd om even (kort) te overleggen met de medereiziger en voorkomt zo, dat de reis is volgeboekt. Indien u een optie wenst, kunt u dit telefonisch aanvragen op 0529-469667. Onze medewerkers kunnen u dan adviseren of een optie mogelijk is voor de gewenste reis en bespreekt met u de duur van de optie.

Vertrek data

18-06-2012 - € 344,-Gegarandeerd vertrek
09-07-2012 - € 334,-Gegarandeerd vertrek
20-08-2012 - € 334,-
17-09-2012 - € 299,-
15-10-2012 - € 289,-
22-10-2012 - € 279,-
05-11-2012 - € 269,-

Opstapschema

Genoemde tijden zijn richttijden en kunnen wijzigen.
  AlkmaarNS Station Noord bushalte t/o TNT Post05.15 *
  AlmeloNS Station06.20
  AlmereNS Station Centraal - Achterzijde06.05
  Alphen aan den RijnBusstation bij NS Station06.05 **
  AmersfoortNS Station, halte vakantiebussen07.10
  AmsterdamStadionplein/Olympisch Stadion06.00
  ApeldoornNS Station de Maten, de Voorwaarts07.40
  ArnhemRijnhal07.45
  AssenNS Station05.00
  BodegravenNS Station06.20 **
  BredaNS Station, halte vakantiebussen11.00
  Den BoschNS Station Oost06.40 **
  Den HaagNS Centraal busplatform05.15 **
  DeventerHotel Postillion Deventer07.00
  DordrechtP+R Weeskinderendijk06.10 **
  EdeEde CineMec, Laan der Verenigde Naties 15007.40
  EmmeloordBusstation bij Watertoren05.55 *
  EnschedeNS Station Drienerlo, voorzijde05.35
  GorinchemNS Station10.20
  GroningenNS Station bushalte rondvaartboot04.25
  HarderwijkHarders Plaza06.50 *
  HeerenveenNS Station zijkant Arriva gebouw Heerenveen05.05 *
  HengeloIndustrieplein, zuidzijde NS Station Hengelo06.00
  HilversumEsso tankstation Soesdijkerstraatweg06.40
  HoogeveenNS Station05.30
  LeeuwardenNS Station Stationsplein04.30 *
  LeidenTransferium 't Schouw, A44, afslag 8/N20605.40 **
  LelystadAchterzijde Centraal Station06.25 *
  LemmerLemmer Busstation, Transveer, A6 afslag 1705.35 *
  MeppelNS Station06.00
  Nieuw-DijkRestaurant Juffrouw Tok08.30
  NieuwleusenKantoor Gebo Tours06.25
  NijmegenParkeerplaats Triavium (ijsbaan/congrescentrum)07.25
  Oosterhout N.Br.AC-restaurant10.40
  OssNS Station, Spoorlaan07.05 **
  RotterdamMetrostation Capelse Brug05.40 **
  TielMotel Tiel (v.d. Valk)09.50
  TilburgKunstijsbaan Stappegoorweg06.10 **
  UdenBevrijdingspark 07.00
  UtrechtP+R parkeerterrein Muziektheater06.50
  VeenendaalMC Donalds, afrit A1207.25
  ZaandamNS Station bij nieuwe busstation05.40 *
  ZutphenTheater en Congrescentrum de Hanzehof07.25
  ZwolleAchterzijde NS Station, P+R06.55

* Voor de opstapplaatsen in Friesland wordt een toeslag van €5,- per persoon in rekening gebracht. Voor deze routes moet Effe Weg extra touringcars inzetten.

** De servicelijn brengt u naar het verzamelpunt in Nieuw-Dijk. We adviseren u om in Tiel, Gorinchem, Oosterhout of Breda op te stappen.

Boeken